STOPRIX 2w1 – spray do dezynfekcji rąk i powierzchni 150 ml

Dodaj swoją opinię

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Dodaj do porównania

Prawidłowa higiena to klucz do dbania o swoje zdrowie. Używając spray Stoprix możesz skutecznie uchronić się przed zachorowaniem na koronawirusa. Jest to spray do odkażania powierzchni, z którego można korzystać także jako ze środka do dezynfekcji rąk. Przekonaj się, że warto wybrać nasze wyroby medyczne i ciesz się zdrowiem każdego dnia!
Stoprix spray 2w1 – dlaczego warto go wybrać?
Stoprix aerozol to substancja czynna — etanol 72 g/ 100 g. Dzięki temu spray do dezynfekcji wskazuje skuteczną ochronę przed wirusami (również koronawirusem), bakteriami oraz grzybami.
Decydując się na oferowane przez nas środki do dezynfekcji nie musisz przejmować się też tym, że wysuszą Twoje dłonie. Dodatek gliceryny odpowiednio temu zapobiega.

Stoprix — spray antywirusowy o różnym zastosowaniu
Stoprix spray może być przeznaczony zarówno do powszechnego użytku, jak i profesjonalnego stosowania w placówkach medycznych. Jako spray do odkażania powierzchni może służyć do dezynfekowania np.:

telefonów komórkowych,
kart płatniczych,
kierownicy samochodowej,
klamek.

Jako producent wyrobów medycznych oferujemy produkt biobójczy zarejestrowany w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Nr pozwolenia na obrót produktem biobójczym: 8254/20 Skuteczność biobójcza oraz jakość potwierdzone badaniami skuteczności
Stoprix spray – jak z niego korzystać?
Dezynfekcja higieniczna
W przypadku korzystania ze sprayu w celu dezynfekcji higienicznej, dłonie spryskaj 2 x 3 ml wcierając płyn w skórę rąk przez minimum 30 sekund.
Dezynfekcja chirurgiczna
Dłonie należy spryskać wcierając taką samą ilość płynu przez 3 minuty. Następnie odczekaj do całkowitego wyschnięcia.
Dezynfekcja powierzchni
W celu odkażenia powierzchni spryskaj ją z odległości ok. 20 cm. Następnie odczekaj 60 sekund i wytrzyj do sucha czystą szmateczką lub ręcznikiem papierowym.
Spay Stoprix można używać tylko w pozycji pionowej!
W przypadku kontaktu z oczami: Przepłukać oczy przez kilkanaście minut (ok. 15) dużą ilością wody, trzymając powieki szeroko rozwarte. Unikać silnego strumienia, ze względu na niebezpieczeństwo uszkodzenia rogówki. Natychmiast skonsultować się z lekarzem. Narażenie inhalacyjne: W razie wystąpienia zawrotów głowy wyprowadzić poszkodowanego na świeże powietrze, w razie braku szybkiej poprawy zasięgnąć porady lekarza.
KUP TERAZ STOPRIX 2w1 – LEPIEJ ZAPOBIEGAĆ, A NIE LECZYĆ!

Photos: STOPRIX 2w1 – spray do dezynfekcji rąk i powierzchni 150 ml

Opinia Użytkownika

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Dodaj pierwszą opinię “STOPRIX 2w1 – spray do dezynfekcji rąk i powierzchni 150 ml”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

STOPRIX 2w1 – spray do dezynfekcji rąk i powierzchni 150 ml
STOPRIX 2w1 – spray do dezynfekcji rąk i powierzchni 150 ml
Ranking-konsumenta.pl
Logo
Enable registration in settings - general
Compare items
  • Cameras (0)
  • Phones (0)
Compare
Shopping cart