Jak wybielić zęby nie niszcząc szkliwa?

Wiele osób chciałoby wybielić zęby nie niszcząc szkliwa. Każdy z nas marzy o białym i lśniącym uśmiechu. Inwestycja w swój wygląd zapewnia większą pewność siebie oraz sukces w życiu zawodowym i towarzyskim. Dzięki śnieżnobiałym zębom można czuć się bardziej atrakcyjnym i pozbyć się wstydu spowodowanego kolorem swoich zębów.

Wybielanie zębów nie musi od razu wiązać się z wizytą u dentysty. Istnieją sposoby, dzięki którym, niewielkim nakładem czasu można sprawić, że zęby staną się o kilka tonów jaśniejsze. Wybielanie zębów można przeprowadzić samodzielnie w domu, aby już po kilku dniach cieszyć się z ich pięknego wyglądu.

Jak szybko wybielić zęby w domu?

  • Zestawy wybielające do zębów

skuteczne wybielanie zębów

Jednym ze sposobów na szybkie wybielanie zębów są zestawy wybielające. Zazwyczaj zawierają lampę LED, żel oraz nakładkę, które umożliwiają wybielanie zębów. Wśród takich zestawów wyróżnia się Whitify System, który dodatkowo zawiera wzornik odcieni oraz szczegółową instrukcję obsługi.

Whitify System pozwala w zaledwie 15 minut dziennie wybielić zęby i sprawić, że staną się o kilka odcieni jaśniejsze. Nie powoduje nadwrażliwości zębów oraz nie niszczy szkliwa. Pomaga pozbyć się przebarwień spowodowanych piciem kawy, herbaty oraz czerwonego wina. W składzie żel zawiera m.in. sodę oczyszczoną oraz naturalne ekstrakty roślinne z soku liści aloesu oraz nasion granatu.

Whitify System oprócz właściwości wybielających zęby, chroni je przed bakteriami oraz odświeża oddech. Jest bezpiecznym sposobem na naturalne wybielanie zębów w domu. Zaletą żelu wybielającego zęby jest jego bezpieczeństwo oraz brak niebezpiecznych dla zdrowia składników.

  • Nakładki wybielające na zęby

Tekst

  • Pasta wybielająca do zębów

Tekst

Zostań pierwszym, który skomentuje ten ranking.

Dodaj opinię

Ranking-konsumenta.pl
Logo
Enable registration in settings - general
Compare items
  • Cameras (0)
  • Phones (0)
Compare
Shopping cart