Jaka pasta wybielająca do zębów jest najlepsza?

Najlepsza pasta wybielająca do zębów pomaga usunąć przebarwienia po winie, herbacie oraz kawie. Jest łagodna dla szkliwa, dzięki czemu nie powoduje podrażnień. Najskuteczniejsza pasta wybielająca chroni zęby przed próchnicą oraz zapobiega powstawaniu nowych przebarwień. Pozwala usunąć zanieczyszczenia z zębów oraz zapewnia ochronę przed bakteriami. Nie ściera szkliwa, dzięki czemu zapewnia śnieżnobiały wygląd zębów.

Skuteczne pasty wybielające pomagają w usunięciu płytki nazębnej oraz hamują rozwój bakterii w jamie ustnej. Przyczyniają się do utrzymania świeżego oddechu oraz wykazują właściwości przeciwgrzybicze. Przywracają zasadowe pH w jamie ustnej. Nie zawierają fluoru, który w nadmiarze może powodować skutki uboczne i być szkodliwy dla organizmu.

Dobra pasta wybielająca do zębów chroni zęby przed próchnicą oraz sprawia, że szkliwo jest wytrzymałe i trwałe. Zapobiega odkładaniu się płytki nazębnej na powierzchni zębów i wzdłuż linii dziąseł. Wzmacnia dziąsła oraz wykazuje właściwości nawilżające. Zmniejsza tkliwość zębów, nie powoduje krwawienia ani zaczerwienienia. Pomaga łagodzić podrażnione dziąsła.

Jakie są najlepsze pasty wybielające zęby?

najlepsza pasta wybielająca

Jedną z najpopularniejszych past mocno wybielających zęby jest Whitify Carbon. Dzięki węglowi aktywnemu, likwiduje przebarwienia oraz wykazuje właściwości absorpcyjne. W składzie zawiera naturalne i bezpieczne dla szkliwa składniki. Są to węgiel aktywny, uwodniona krzemionka, wyciąg z sosny śródziemnomorskiej, chloroheksydyna, mentol oraz ksylitol.

Najlepsza pasta wybielająca do wrażliwych zębów zapobiega czynnikom termicznym, które powodują zwiększoną wrażliwość zębów. Chroni szkliwo przed erozją oraz likwiduje zalegającą na powierzchni zęba płytkę nazębną. Pasta do zębów pomaga w zachowaniu prawidłowej higieny jamy ustnej oraz pozwala zadbać o śnieżnobiały uśmiech.

4 komentarze
Wszystkie Pomocne Recenzje Popularne Dodaj nową opinię
  1. Whitify naprawdę działa! 🙂

  2. W końcu pasta po której moje zęby są śnieżnobiałe! 🙂

  3. Polecam pastę wybielającą Whitify! 🙂 Zapewni bardzo dobre i szybkie efekty! 🙂

  4. Whitify szybko wybiela zęby. Dzięki niemu zęby są dużo jaśniejsze!

Dodaj opinię

Ranking-konsumenta.pl
Logo
Enable registration in settings - general
Compare items
  • Cameras (0)
  • Phones (0)
Compare
Shopping cart