Jak zwiększyć wydzielanie feromonów?

Feromony są niewidzialnymi substancjami chemicznymi, które zwiększają atrakcyjność u płci przeciwnej oraz wpływają na komunikację z otoczeniem. Feromony u mężczyzn odpowiadają za wydzielanie hormonów, w tym testosteronu, dzięki czemu oddziałują na podświadomość kobiet.

Aby zwiększyć wydzielanie feromonów stosuje się mieszankę składników, które ułatwiają nawiązywanie kontaktów oraz wzbudzają respekt i poważanie wśród mężczyzn. W feromonach najczęściej wykorzystuje się pochodne testosteronu, którymi są androstenol, androstenon oraz androsteron.

Feromony stosuje się podobnie jak perfumy. Jedna aplikacja utrzymuje się do 12 godzin na skórze. Dzięki temu, że feromony rozpyla się na skórę nadgarstków, szyi i wewnętrzną stronę łokci, organizm zapamiętuje ich zapach i z czasem zaczyna sam je produkować.

Do najpopularniejszych feromonów dla mężczyzn należy Alluramin. To naturalna mieszanka feromonów o silnym stężeniu, która zawiera mocne składniki pobudzające mózg kobiet i wzmagające u nich pożądanie. Alluramin zmniejsza niepokój u kobiet oraz sprawia, że mężczyzna staje się bardziej pewny siebie.

Feromony dla mężczyzn są specjalnymi wydzielinami gruczołów, które służą przekazywaniu informacji seksualnych. Są trudno wyczuwalne, jednak ich obecność wpływa na pociąg seksualny kobiet oraz zwiększone podniecenie. Perfumy z feromonami zwiększają powodzenie u płci przeciwnej oraz sprawiają, że kobiety stają się bardziej podatne na podryw.

Zostań pierwszym, który skomentuje ten ranking.

Dodaj opinię

Ranking-konsumenta.pl
Logo
Enable registration in settings - general
Compare items
  • Cameras (0)
  • Phones (0)
Compare
Shopping cart